Poznaj jedzenie online – to nie tylko pizza!

cheese-164872_640Narastający problem braku czasu na zjedzenie porządnego, pełnowartościowego dania spędza sen z powiek dietetykom i specjalistom do spraw żywienia. Dotyczy to szczególnie osób, którzy są pracownikami wielkich korporacji, dużych firm czy urzędów. Wszyscy pędzą do pobliskiej restauracji na lunch pałaszując w pośpiechu posiłek, który niekoniecznie jest zdrowy, niekoniecznie jest smaczny – ale zajmuje mniej czasu niż samodzielne przygotowanie kanapek, czy lekkich przekąsek. Nikt nie pamięta o tym, że jeszcze w czasie weekendu obiecywał sobie” „od poniedziałku dieta!”, czy „to jedzenie mi szkodzi, zmienię swoje nawyki”. A czasem warto spróbować czegoś nowego, zasmakować w kuchniach innego regionu, kraju, itp.

Świeżość w grafiku, świeżość w głowie.

Alternatywą dla odwiedzania pobliskiej budki z fast-food’em w czasie lunchu, będzie zamówienie jedzenia online, które zostanie dowiezione na miejsce o właściwym czasie. Wystarczy odwiedzić stronę, która oferuje bogatą listę lokali (np. pyszne.pl) i wybrać miejsce, które najbardziej przypadnie nam do gustu. Jedzenie na telefon to nie tylko pizza i inne fast-food’owe przekąski, to także lekkie sałatki, niskokaloryczne posiłki czy pikantne, słone i słodko-kwaśne dania innych kuchni świata. Jedno zamówienie z nowo odkrytej kuchni świata może spowodować otwarcie się na kulinarne ciekawostki i uczynić życie bardziej kolorowym.

Coś niebanalnego na lunch? Żaden problem!

Tematycznych, dobrych restauracji jest w Polsce niewiele, więc jeśli preferuje się potrawy kuchni światowej typu zupa tajska, czy tradycyjne cannelloni warto wziąć pod uwagę możliwość zamówienia online. Odpowiedni serwis, w tym wypadku pyszne.pl jest w stanie pomóc najwybredniejszym koneserom kuchni światowej, którzy dodatkowo dbają o zdrowe odżywianie i racjonalną dietę. Wybór jednego z 1500 lokali z całej Polski będzie trudnym zadaniem, ale umożliwi wyklarowanie jednej restauracji z najpyszniejszymi daniami, która wpisze się do codziennego planu dnia. Pomocą w tej trudnej decyzji mogą okazać się opinie klientów i użytkowników tego portalu w postaci gwiazdek.

Aby się przekonać, że pyszne.pl to coś więcej niż pizza, wystarczy wziąć udział w konkursie. Zadanie jest bardzo proste:

Wystarczy wejść na pyszne.pl, wybrać danie, inne niż pizza, które Waszym zdaniem najlepiej nadaje się do zamawiania online i uzasadnić swój wybór!

Odpowiedzi proszę zamieszczać w komentarzach na blogu pyszne.pl klikając tutaj.

Dla najciekawszych i najbardziej oryginalnych propozycji przewidziane są nagrody do wykorzystania na pyszne.pl:

  1. miejsce – bon na 100 zł
  2. miejsce – bon na 75 zł
  3. miejsce – bon na 50 zł

Zapraszamy do udziału w konkursie!