Recenzja – Mass Up

Środków przeznaczonych do szybkiej budowy masy mięśniowej jest na rynku bardzo wiele. Nie ulega jednak wątpliwości, że błędna decyzja może kosztować nas tygodnie, a nawet miesiące zmarnowanego treningu, bez specjalnych rezultatów. Czasami więc dobrze dowiedzieć się nieco więcej na temat odżywki, którą zamierzamy kupić – pamiętajmy, że wysoka cena preparatu nie jest już wyznacznikiem jakości. W dzisiejszym artykule skupimy się na recenzji jednego z najlepszych preparatów stosowanych do szybkiej budowy masy mięśniowej, a mianowicie Mass Up. Jak sama nazwa wskazuje preparat przeznaczony jest dla osób, które chcą szybko i skutecznie zbudować trwałą masę mięśniową.

Producent – firma Activlab – zapewnia, że Mass Up jest idealnym preparatem dla osób cierpiących na zbyt szybką przemianę materii – takim osobom znacznie ciężej jest przytyć, a co dopiero zbudować odpowiednią muskulaturę. Z preparatu mogą korzystać także osoby uprawiające sporty wytrzymałościowe – idealne uzupełnienie diety. Czy jednak realne jest sądzić, że Mass Up pomoże nam zwiększyć masę w szybkim tempie? Ciężko to jednoznacznie ocenić, ponieważ każdy organizm jest inny. Z całą pewnością pomoże nam jednak stworzyć odpowiednie warunki do jej rozbudowy, co nie będzie oczywiście czasem straconym.

Nie ulega jednak wątpliwości, że większość opinii sugeruję, że produkt spełnia pokładane w nim nadzieje – w szybkim tempie zwiększa masę mięśniową. Dodatkową cechą świadczącą o tym, że mamy do czynienia z dobrym produktem jest fakt, że na 100 g preparatu zostało przydzielone blisko 390 kcal. Został on również uposażony w takie wspomagacze jak kreatyna czy tauryna – przyśpieszające przyrost masy mięśniowej oraz regenerację potreningową. Z produktu mogą się cieszyć praktycznie wszyscy sportowcy – bez względu na uprawianą dyscyplinę sportową.

Mass Up zawiera takie składniki jak: L-alanina 205 mg, L-arginina 115 mg, kwas L-asparaginowy 460 mg, L-cystyna 105 mg, kwas L-glutaminowy 735 mg, glicyna 2080 mg, L-histydyna 80 mg, L-izoleucyna 245 mg, L-leucyna 450 mg, L-lizyna 390 mg, L-metionina 80 mg, L-fenyloalanina 140 mg, L-prolina 245 mg, L-seryna 230 mg, L-treonina 310 mg, L-tryptofan 60 mg, L-tyrozyna 130 mg, L-walina 245 mg i inne. Z pewnością Mass Up jest środkiem godnym polecenia każdemu, kto pragnie szybkich i trwałych efektów.