Therma Cuts – nowość na rynku polskim

therma-cuts-468

W końcu skuteczne i szybkie odchudzanie jest dostępne nie tylko w drogich klinikach i luksusowych sanatoriach, ale także w naszych domach. Proces odchudzania nie musi już zakłócać codziennego życia poprzez wielogodzinne ćwiczenie lub przygotowywanie specjalnych potraw, które trzeba spożywać o ściśle określonych godzinach. Od czasu, kiedy na rynku pojawił się rewolucyjny preparat Therma Cuts należy jedynie pamiętać o regularnym zażywaniu suplementu, a nadwyżkowe kilogramy będą znikać na naszych oczach.

Ten nowoczesny suplement diety stanowi wyjątkową mieszankę skutecznych składników, które wywołują w ludzkim organizmie reakcje podobne do tych, które są wynikiem ścisłej diety i intensywnego wysiłku fizycznego. Dzięki temu bez uczucia głodu i zmęczenia tracimy zbędne kilogramy.

Cayenne Fruits, Yerba Mate, Guarana – tajemnica sukcesu

Tajemnicą sukcesu Therma Cuts jest efektywne połączenie trzech następujących ekstraktów roślinnych:

  • Cayenne Fruits – czyli czerwony pieprz Cayenne. Pobudza on proces utleniania oraz spalania węglowodanów, których nadwyżka w normalnych warunkach jest zamieniana w tkankę tłuszczową. Odpowiednie stężenie pieprzu Cayenne w suplemencie sprawia, że organizm efektywnie spala węglowodany także w trakcie odpoczynku.
  • Yerba Mate – specjalna mieszanka ziołowych składników stosowana w klinikach specjalizujących się w walce z nadwagą. Jej regularne spożywanie opóźnia moment pojawienia się uczucia głodu i wrażenie tak zwanego „ciężkiego żołądka”. Dzięki temu już po kilku dniach można zauważyć wyraźne efekty utraty wagi, nawet u osób bardzo otyłych.
  • Guarana – nazywana naturalnym spalaczem tłuszczu. Jest to krzew z Ameryki południowej, którego owoce zawierają guaraninę, substancję o bardzo podobnym składzie do kofeiny. W rezultacie działa pobudzająco na organizm ludzki i przyspiesza spalanie tłuszczu. Dodatkowo w znacznym stopniu ogranicza łaknienie, co niewątpliwie sprawia, że odchudzanie jest jeszcze bardziej skuteczne.

Działanie Therma Cuts

Udowodniona skuteczność suplementu diety polega na zahamowaniu łaknienia oraz przyspieszeniu termogenezy komórkowej. Dzięki temu bez większego wysiłku można pozbyć się zbędnych kilogramów i cieszyć się szczuplą sylwetką. Należy także dodać, że proces odchudzania przy pomocy tego preparatu jest całkowicie bezpieczny, ponieważ zawiera on wyłącznie naturalne składniki, których proporcje są bardzo dokładnie dobrane, tak by efektownie, a jednocześnie z zachowaniem równowagi w organizmie redukować nadwyżkę tkanki tłuszczowej. Działanie tego suplementu diety polega w głównej mierze na wywołaniu bądź przyspieszeniu dwóch procesów niezbędnych do szybkiej utraty wagi.

THERMA-CUTS-468-2

Procesy te to:

  • LIPOLIZA – jest to reakcja chemiczna zachodząca w komórkach ludzkiego organizmu. W jej wyniku tłuszcze zawarte w pożywieniu zostają przekształcane w wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, czyli główne źródło naszej energii i siły do codziennego funkcjonowania.
  • TERMOGENEZA – jest to nic innego jak wydzielanie ciepła powstałego w procesie metabolizmu komórkowego. Składniki zawarte w preparacie Terma cuts pobudzają ten proces i zwiększają ilość spalanych tłuszczów, dzięki temu następuje utrata nagromadzonej tkanki tłuszczowej, a sylwetka nabiera pięknych, smukłych kształtów.

Jeden komentarz