Słów kilka o Trecu

Wszyscy, którzy poszukują dobrego przedtreningowy stacka powinni zainteresować się Trec S.A.W. To innowacyjny produkt składający się w 96% z aktywnych składników, których działanie zostało naukowo udowodnione. Preparat jest skierowany raczej do zaawansowanych sportowców, którzy traktują swoje treningi bardzo poważnie. Stosowanie produktu przynosi efekt anaboliczny oraz powoduje pompę mięśniową na czas treningu. Mięśnie są dotlenione, odżywione i pobudzone do intensywnego wzrostu. Starannie skomponowany kompleks czynnych substancji zapobiega też zmęczeniu, podnosząc przy tym poziom energii. Poprawia zdolność koncentracji i skupienia, dzięki czemu można lepiej kontrolować i precyzować wykonywane ruchy. Większa jest również wydolność organizmu.

Sukces Trec S.A.W tkwi w jego unikalnym składzie. W produkcie możemy bowiem znaleźć Beta-alaninę, która chroni przed zmęczeniem oraz hamuje proces wytwarzania kwasu mlekowego zakwaszającego mięśnie. To właśnie ten składnik powoduje utrzymanie prawidłowych warunków metabolicznych w komórkach. Kolejnym istotnym składnikiem są neurostymulatory pobudzające układ nerwowy. Z kolei tauryna i L-tyrozyna pomagają za dłuższy czas zapomnieć o zmęczeniu zwiększając wytrzymałość podczas ciężkich treningów.

Dzienna dawka tego przedtreningowego stacka to w zależności od potrzeb od 5 do 15 g (1-3 miarki) w 200 ml wody. Tak przygotowany shake należy wypić na 30 minut przed rozpoczęciem treningu. Z uwagi na jego silne działanie zaleca się stopniowe zwiększanie ilości przyjmowanego produktu (to znaczy na początku 1 miarka, po pewnym czasie 2 i na końcu 3 miarki).

Preparat możemy spożywać zarówno w postaci proszku jak i wygodnych kapsułek. Producent oferuje 4 objętości produktu do wyboru: 4×10 g, 200 g, 400 g oraz 60 kapsułek. Ceny odpowiednio 18 zł, 59 zł, 109 zł, 28 zł. Jedynym minusem może być brak możliwości wyboru smaku, ponieważ dostępny jest tylko fruit energy.

Trec S.A.W to rewelacyjny środek dla profesjonalnych sportowców, którzy potrzebują wsparcia przedtreningowego. Stack jest na pewno godnym polecenia produktem, silnym, efektywnym i gwarantującym osiągnięcie pożądanych efektów.