Suplementy od Doriana

Chociaż w Polsce nie jest bardzo popularny to w Stanach Zjednoczonych Dorian Yates NOX PUMP jest słynnym cenionym suplementem przedtreningowym. Został stworzony przez najlepszych specjalistów, w tym między innymi przez Doriana Yatesa – 6-krotnego zdobywcy Mr. Olympia. On sam mówi, że preparat pozwoli jego użytkownikowi pokonać własne możliwości i sprawi, że każdy kolejny trening będzie tym najlepszym.

Dorian Yates NOX PUMP to bardzo złożony i technologicznie zaawansowany produkt. W jego składzie znajdziemy boostery azotowe, aminokwasy, węglowodany, witaminy, a także fosforany. Taki kompleks substancji gwarantuje uzyskanie efektu tak zwanej pompy treningowej, czyli zwiększenia siły, wytrzymałości oraz energii podczas wykonywanych ćwiczeń. Ponadto podnosi zdolność koncentracji.

W skład preparatu wchodzi GlycoCarn, który jest najbardziej wydolną formą L-karnityny. Usprawnia krążenie krwi oraz wspomaga wytwarzanie energii. Rekompensuje tlenowe braki i ogranicza produkcję kwasu mlekowego. Guarana poprawia wydolność organizmu, zwiększa wytrzymałość oraz siły. Chocamia jest wyciągiem z kakaowca ze wszystkimi jego pozytywnymi i cennymi właściwościami pomijającym przy tym niepożądane cukry i tłuszcze. Przynosi wzrost energii, a także wspomaga proces spalania tłuszczu. Korzeń Bodziszka (geranium) poprawia kondycję płuc. Co ważne, w produkcie nie znajdziemy sztucznych słodzików ani innych cukrów. Zadbano o to, by znajdowały się w nim tylko aktywne i potrzebne składniki.

Dorian Yates NOX PUMP dostępny jest w opakowaniach zawierających 30 saszetek. 1 porcja preparatu to 1 saszetka, którą należy rozpuścić w wodzie i wypić na ok. 30 minut przed treningiem. Nie stosować w dni nietreningowe. Z uwagi na to, że środek ma bardzo silne działanie, zgodnie z zaleceniem producenta za pierwszym razem należy zastosować połowę preparatu i sprawdzić czy reakcja organizmu jest prawidłowa. Cena produktu to ok. 160 zł.

Mimo, że produkt wydaje się być drogi z pewnością wart jest swojej ceny. Fakt, że w Stanach Zjednoczonych jest tak popularnym suplementem i został opracowany przez samego Doriana Yatesa powinien wzbudzić zainteresowanie również u naszych polskich sportowców.