Trec Mass XXL

Trec Mass XXL jest węglowodanowo-białkowym preparatem typu gainer. Powstał z myślą o osobach prowadzących szczególnie aktywny tryb życia, mających problemy z przytyciem i nabraniem masy mięśniowej, którym w diecie brakuje substancji odżywczych i energetycznych. Odżywka ma za zadanie wspomóc sportowców podczas długiego i intensywnego wysiłku.

Gainer ten jest kompleksową mieszanką długołańcuchowych węglowodanów z białkiem serwatkowym. Aminokwasy BCAA, glutamina oraz białko o najwyższej wartości biologicznej to substancje, które gwarantują uzyskanie efektu anabolicznego. Odpowiednio dobrane węglowodany zapewniają właściwą wartość energetyczną odżywki. Synteza białek i węglowodanów przebiega w prawidłowy sposób dzięki zawartości specjalnie dobranych witamin, które znacząco usprawniają ten proces. W profilu aminokwasowym znajdziemy jeszcze dodatkowo argininę i alaninę poprawiające ukrwienie mięśni i wspomagające procesy energetyczne w organizmie.

Rezultatem stosowania produktu (połączonym z odpowiednim treningiem i zbilansowaną dietą) jest znaczący przyrost masy mięśniowej. W celu uzyskania jeszcze lepszych efektów zaleca się stosowanie tej odżywki w połączeniu z kreatyną i glutaminą.

Według wskazówek producenta jednorazowa porcja to 70 g produktu (3 miarki) rozpuszczone w 200 ml wody lub mleka za pomocą miksera lub shakera. Zalecana ilość porcji w ciągu dnia to od 3 do 4 porcji. W dni treningowe pierwszą porcję przyjmujemy po przebudzeniu, kolejną do 1,5 godziny po treningu, a pozostałą 1 lub 2 porcje pomiędzy posiłkami. Natomiast w dni nietreningowe pierwsza porcja rano po przebudzeniu, reszta porcji w ciągu dnia między głównymi posiłkami.

Producent oferuje kilka opcji pojemności gainera. Dostępne są opakowania: 4800 g, 3000 g, 1000g (worek), 2000 g (puszka). Ceny odpowiednio to 173 zł, 123 zł, 45 zł i 85 zł. Spośród smaków możemy wybrać truskawkowy, bananowy, czekoladowy, waniliowy, karmel i pina coladę.

Trec Mass XXL to wartościowa odżywka, która zasłużył sobie na czołowe miejsce w rankingu ulubionych produktówstosowanych przez sportowców.