Czym jest CREATINE MEGA CAPS®?

CREATINE MEGA CAPS® jest unikalnym produktem zawierającym wysokomikronizowaną postać kreatyny. Dzięki swoim właściwościom jest ona o wiele lepiej wchłaniana przez organizm oraz o wiele łatwiej się rozpuszcza niż suplementy tradycyjnie dostępne w formie monohydratu. CREATINE MEGA CAPS® powoduje między innymi znaczący wzrost siły, wzrost beztłuszczowej masy ciała, wzrost energii organizmu oraz dużo szybszą syntezę ATP. Odżywki te powodują również działanie antykataboliczne. Produkt ten jest dostępny w szerokiej gamie opakowań a cena do jakości jest bardzo wysoka. Każda kapsułka to aż 1250 mq mikronizowanego monohydratu kreatyny – trudno znaleźć porównywalne produkty stworzone na tak wysokim poziomie jakościowym i w tak dobrej cenie.

Dla kogo?

Kapsułki CREATINE MEGA CAPS® polecane są przede wszystkim dla osób które chcą zwiększyć swoją wagę bez zwiększania w organizmie zawartości tłuszczu. Dodatkowo można zdecydowanie zwiększyć uenergetycznienie organizmu dzięki czemu można pobić właściwie wszystkie życiowe rekordy związane chociażby z wyciskaniem. Produkt nie powoduje żadnych skutków ubocznych można więc śmiało stosować go zarówno w dni treningów jak i w obniżonej dawce w pozostałym czasie.

Czy warto?

Suplementy te są o wiele skuteczniejsze od innych podobnych a jednocześnie o wiele tańsze. Opakowanie 400 tabletek kosztuje w granicach 65-70 złotych co sprawia, że cena do jakości jest bardzo wysoka. Jeśli zależy nam na szybkim zbudowaniu masy lub zdecydowanym wzroście energetycznym organizmu to możemy śmiało zamawiać CREATINE MEGA CAPS® . Nie zawiedziemy się. Efekty widoczne są już po krótkim czasie zażywania tej odżywki. Warto pamiętać o tym, że jest to jedna z najmocniejszych kreatyn dostępnych na świecie dzięki czemu nasz organizm korzysta z najlepszej jakości produktu a efekty są widoczne o wiele szybciej niż w przypadku sporej części produktów konkurencyjnych.

3 komentarze