Czym jest Whey 100?

Whey 100 jest produktem przygotowanym w stu procentach z białka zwierzęcego. Jest to koncentrat białka serwatkowego w którym samo białko to ponad 80% zawartości. Zawartość tłuszczu i laktozy jest minimalna, można więc osiągnąć maksymalne efekty. Surowiec wykorzystany do stworzenia Whey 100 jest najwyższej jakości. Przygotowano go w formie instant. Jest bardzo dobrze rozpuszczalny więc jego przygotowanie jest bezproblemowe i nie tworzą się grudki. Dodatkowo te suplementy posiadają pełną gamę smaków – dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wybredny człowiek dbający o swoją formę znajdzie coś dla siebie. Dostępne smaki to na przykład wanilia, truskawka czy czekolada z wiśniami.

Dla kogo?

Produkt ten został stworzony głównie z myślą o osobach chcących bardzo szybko zbudować muskulaturę, jest on jednak uniwersalny i może być stosowany przez każdego. Skład Whey 100 pozwala na bardzo szybkie dostarczenie organizmowi aminokwasów pozwalających na budowanie mięśni. Stosować powinniśmy go około 90 minut po zakończeniu treningu dzięki czemu osiągniemy najlepsze efekty. Whey 100 daje równocześnie możliwość wykorzystania go w charakterze odżywki wspomagające inne posiłki – dzięki łatwo przyswajalnemu białku możemy osiągnąć dużo lepsze efekty niż w przypadku metod tradycyjnych. Również dzięki bardzo bogatemu wyborowi smaków produkt ten jest polecany dla wszystkich osób.

Czy warto?

Zdecydowanie warto. Jeśli cenimy sobie bardzo wysokiej jakości odżywki to Whey 100 jest właśnie dla nas. Dodatkowo dzięki przystępnej cenie na zakupie suplementów tej marki nie ucierpi nasz portfel. Dzięki dużemu wyborowi smaków możemy nawet przez długi czas korzystać z tych produktów bez obawy o znudzenie produktem. Niesamowity skład i wspomniany wyżej smak czynią z Whey 100 jeden z najlepszych dostępnych obecnie na rynku produktów tego typu. Jeśli po treningu potrzebujesz uzupełnić białka – śmiało możesz sięgać po ten produkt. Nie pożałujesz!

Jeden komentarz